Hakkımızda

Tekiz Vida |
Şirket Profili

Bağlantı malzemeleri sektöründe faaliyetlerine devam ederek yeni bir vizyon, kaliteli ürün ve hizmetin öncüsü olmuştur. Büyüyen ve gelişen bağlantı elemanları sektörünün gereksinimlerine en son ürünlerle cevap veren firmamız, kalite denince ilk akla gelen firmalar arasında yerini almış, yurtiçi ve yurt dışı çatı ve cephe sektöründe tercih edilen marka olmuştur. Ürünlerimiz ile birlikte müşterilerimize; kaliteli, farklı ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Müşterilerimize önemli değerler ve kazançlar sağlamak için çalışmaktayız ve yatırımcılarımıza bu yönde destek olmaktayız.

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti, Hedefimiz sizin için çözüm üretmek...

ŞİRKET MİSYONUMUZ

Kaliteli ürün ve hizmetin öncüsü, çok yönlü ve farklı projelerin ülkemizde en kalıcı şekilde uygulamasını sağlamaktır.

ŞİRKET VİZYONUMUZ

Yapı Sektöründe önemli değerler ve farklılıklar yaratarak, ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunan, Başarılı, Sürdürülebilir, Kaliteli, Yenilikçi, İlkeli ve Sorumlu yaklaşımımızla ülkemizde lider firma olmaktır.

TEKİZ VİDA

Tekiz Vida

GÜVENİRLİK

Geleneksel ve itibarlı tüccar kimliğinden hiçbir zaman taviz vermemek, taahhütlerimizi zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmek.

Tekiz Vida

KALİTE

Tekiz Vida olarak Sağlamlıktan, Kaliteden ve İş Güvenliğinden ödün vermeden titizlik ile üretmek.

Tekiz Vida

ÇEVREYE DUYARLILIK

Yaşadığımız bölgeyi ve çevreyi maksimum seviyede koruyacak çözümler üretmek ve teknolojileri kullanmak.

Tekiz Vida

AİLE OLMAK

Bir aile şirketi çatısı altında, bütün çalışanlarımız ile karşılıklı güven ve saygıya dayalı, başarı hedefleyen bir ilişki içinde olmaktır.

00+

Ürün Çeşidi

00+

Çözüm Ortağı

00+

Proje

00+

Müşteri Memnuniyeti