ELDİVENLER

BEYBİ GRİ NİTRİL ELDİVEN NEDİR?

Beybi gri nitril eldiven; polyester iplikten örülmüş ve nitril ile kaplanmış iş eldivenidir.

Beybi gri nitril eldiven aşınmaya karşı uzun süre dayanıklıdır. Beybi gri nitril eldivenin polyester örme olması elinizin hava almasını kolaylaştırır. Beybi gri nitril eldiven; otomotiv ve makine, montaj, bakım, bahçe, depolama, yükleme, paketleme ve ambalajlama gibi işlerde kullanılmaya uygundur.

BEYBİ SARI NİTRİL ELDİVEN NEDİR?

Beybi sarı nitril eldiven; aşınma ve yırtılmaya karşı dirençlidir. Beybi sarı nitril eldiven, nitril kaplama sayesinde yağ ve grese karşı dayanıklılık gösterir. Beybi sarı nitril eldiven polyester örme olmasından dolayı elinizin hava almasını kolaylaştırır. Beybi sarı nitril eldiven; otomotiv ve makine, montaj, bakım, bahçe, depolama, yükleme, paketleme ve ambalajlama gibi işlerde kullanılmaya uygundur.

BEYBİ KIRMIZI NİTRİL ELDİVEN NEDİR?

Beybi kırmızı nitril eldiven; aşınmaya karşı dirençlidir. Beybi kırmızı nitril eldivenin esnek konç yapısı bileğinize tam uyum sağlar. Beybi kırmızı nitril eldiven polyester örgü yapısı sayesinde elinizin hava almasını sağlar, terletme yapmaz. Beybi kırmızı nitril eldiven; altyapı ve bakım, imalat, inşaat, madencilik, makine ve ekipmanları, otomotiv, depolama, peyzaj, paketleme ve genel korumada kullanılır.

BEYBİ MAVİ NİTRİL ELDİVEN NEDİR?

Beybi mavi nitril eldiven aşınmaya ve yırtılmaya karşı dirençlidir. Beybi mavi nitril eldiven yağ, benzin ve kimyasallara karşı dirençlidir. Beybi mavi nitril eldiven ısıya ve sürtünmelere karşı dayanıklılık sağlar. Beybi mavi nitril eldiven; montaj, inşaat, paketleme, tarım, mekanik ve metal işlerinde, genel korumalarda kullanılır.

BEYBİ GRİ İŞ ELDİVENİ

Beybi gri nitril eldiven; polyester iplikten örülmüş ve nitril ile kaplanmış iş eldivenidir. 

BEYBİ SARI NİTRİL ELDİVEN
MAVİ NİTRİL ELDİVEN

Beybi mavi nitril eldiven aşınmaya ve yırtılmaya karşı dirençlidir. 

BEYBİ KIRMIZI NİTRİL ELDİVEN