Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın...

TEKİZ BAĞLANTI ELEMANLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ ; firması olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. 

illstr

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümlerimizle, müşterilerimize beklentinin ötesinde hizmet vermeyi ilke edinmişizdir. 

Firmamız; Sandwich Panel, Kenet Çatı, Trapez Panel, Sinus Panel, Otomotiv, Gıda, İnşaat, Endüstri, Sanayi sektörü ve diğer sektörlerin bağlantı ürünleri ve detay çözümlerinde kullanılan malzemelerin üretiminde yer almaktadır ve bir bütün olarak sanayinin gelişmesinde doğal bir yapısal kaldıraç görevi üstlenmektedir.

Firmamız; müşterilerinin her türlü gereksinimlerini karşılamak için en iyiyi en uygun maliyetle sunmak için, kalite, uygun fiyat ve mutlak başarıyı hedef seçmiştir.

İnsana, çevreye ve doğaya olan duyarlılığımız ve hassasiyetimiz çözümlerimizde temel ilkelerimizdir.

TEKİZ VİDA; bağlantı malzemeleri sektöründe faaliyetlerine devam ederek yeni bir vizyon, kaliteli ürün ve hizmetin öncüsü olmuştur. Büyüyen ve gelişen bağlantı elemanları sektörünün gereksinimlerine en son ürünlerle cevap veren firmamız, kalite denince ilk akla gelen firmalar arasında yerini almıştır. Firmamız yurt içi, yurt dışı çatı ve cephe sektöründe tercih edilen bir marka olmuştur. 

Vizyonumuz

Bağlantı ekipmanları konusunda verdiğimiz tüm hizmetin altına imzamızı atabildiğimiz gibi, evrensel ve rekabet ilkeleri içerisinde sabırla, kontrollü bir şekilde büyümeyi hedeflemek.

Pazarı iyi analiz eden, marka değeri yüksek, sektördeki yerine emin adımlarla sağlamlaştıran, örnek alınan bir marka olmak.
 

Misyonumuz

İş ortaklarımızın ihtiyaçlarını doğru keşfetmek.

Problemsiz kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak.

Gelişen teknolojileri yakından takip ederek, geniş ürün yelpazesi ile iş ortaklarıımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak.

“Yarının doğası bugünden yaratılır” sözüne inanarak doğaya ve çevreye sahip çıkmak.

Kalite Politikamız

Profesyonel ekibimiz ile Kaliteli hizmet vermekteyiz.

Öncelikli hedefimiz her koşulda müşteri memnuniyetidir.