KARTUŞLAR

Dayson kartuş; tek komponentli, hava nemi ile kürleşen, poliüretan esaslı bir sızdırmazlık malzemesidir. 

Dayson kartuş; tek bileşenli olup, tabanca ile kolay uygulanabilmektedir. Dayson kartuş boyandığı takdirde hiçbir hacim değişikliğine uğramaz. Dayson kartuş, hava şartlarına ve suya dayanıklıdır. Dayson kartuşun uygulanacak yüzeyi pas, toz, yağ ve kirden arınmış olması gerekmektedir. Dayson kartuşun en büyük özelliği, malzeme kurumadan boyanabilir olmasıdır. Dayson kartuşun renk seçenekleri şu şekildedir; antrasit gri, gri ve siyahtır. 

BOSTİK POLİÜRETAN KARTUŞ NEDİR?

Bostik poliüretan kartuş; hava nemi ile kürleşen, demir sac, alüminyum, paslanmaz çelik, kuşun, bakır, seramik, cam, ahşap ve birçok plastik yüzeye mükemmel yapışma özelliğine sahip, tek komponentli, poliüretan esaslı, hızlı kürlenen bir yapıştırıcıdır. Bostik poliüretan kartuşun özellikleri; kalıcı elastikiyete sahiptir, akma yapmaz, tiksotropik özelliktedir. Bostik poliüretan kartuş kir tutmaz, çekme yapmaz, tabanca ile kolay uygulanabilir ve düzeltilebilir. Bostik poliüretan kartuşun kullanım alanları; araba, karavan vb. araçların imalatında, havalandırma kanalları ve klima imalat ve montajında, çatılarda yağmur suyu toplama borularının birleşim yerlerinde ve yağmur oluklarında sızdırmazlık sağlayıcı olarak, metal sac birleşim işlerinde titreşimi azaltmak için, metal sac birleşim yerlerinde izolasyonu sağlamak için, su, gaz, hava ve toz geçirgen aralıkların izole edilmesinde kullanılmaktadır. 

DAYSON SİYAH KARTUŞ
DAYSON GRİ KARTUŞ
DAYSON ANTRASİT GRİ KARTUŞ
BOSTİK POLİÜRETAN KARTUŞ

BOSTİK POLİÜRETAN KARTUŞ NEDİR?
Bostik poliüretan kartuş; hava nemi ile kürleşen, demir sac, alüminyum, paslanmaz çelik, kuşun, bakır, seramik, cam, ahşap ve birçok plastik yüzeye mükemmel yapışma özelliğine sahip, tek komponentli, poliüretan esaslı, hızlı kürlenen bir yapıştırıcıdır.

POLİÜRETAN KARTUŞ 940 FC